Co-brandové karty konečně v Čechách! Všechny na kartách MasterCard

Od dubna 2011 jsou v nabídce českých bank již 3 co-brandové karty MasterCard navázané na mobilní operátory. Patří mezi ně kreditní karta od Citibank s O2 a kreditní karta Bonus od Komerční banky s T-Mobile. Nově je na trhu třetí co-brandová karta tohoto typu, tentokrát od Raiffeisenbank ve spojení s Vodafone. Všechny 3 karty vznikly ve spolupráci s MasterCard a mají tak zajištěnu širokou mezinárodní akceptační síť. Podle průzkumu MasterCard je tento typ co-brandových programů 4. nejoblíbenější. „Nově představená kreditní karta od Raiffeinsebank s Vodafone zkompletovala naši nabídku co-brandových karet ve spolupráci se všemi operátory v Česku. Těší nás, že všechny tři karty existují pouze ve spolupráci s karetní asociací MasterCard. Podle našich průzkumů má více než třetina respondentů (37 %) zájem o platební karty navázané na mobilní operátory. Větší zájem je už jen o získávání bodů vyměnitelných za zboží, slevy na benzín a slevy na zboží,“ upřesňuje Ivana Laňová, obchodní manažerka MasterCard Europe pro Českou republiku.

Vodafone kreditní karta od Raiffeisenbank

Hlavní výhoda Vodafone kreditní karty je především víkendové volání do sítě Vodafone zcela zdarma. Dále každý, kdo s touto kreditní kartou nakoupí alespoň za 5 000 korun měsíčně, má nulový poplatek za vedení karty. Délka bezúročného období je u Vodafone kreditní karty až 60 dní. Když si navíc zákazníci pořídí Vodafone kartu, zajistí si výhody nejen pro sebe, ale pomůžou i přírodě. Za první bezhotovostní platbu a za útratu vyšší než 10 000 korun měsíčně za ně Vodafone společně s Raiffeinsenbank vysadí strom.

O2 Citi kreditní karta od Citibank

Tato karta s sebou přináší řadu výhod a slev. Nabízí například až 55 dní bezúročného období nebo slevu 10 % plus speciální slevu 10 % po dobu prvních 6 měsíců od vydání karty na všechny O2 služby. Zároveň s touto kartou ke každému dobití získáte 20 % kreditu navíc.

Kreditní karta Bonus od Komerční banky s T-Mobile

Tato kreditní karta se může pochlubit propracovaným věrnostním programem. Jedná se o kartu, která má nejdelší bezúročné období v ČR a bezúročné období pro platby v obchodech i výběry z bankomatu. Další výhodou je fakt, že je to kreditní karta s okamžitým osobním úvěrovým limitem a navíc zákazníci získávají slevy u vybraných partnerů, jako jsou například Alpine Pro, Čedok, Sony a další. Podle společnosti MasterCard je dnes každá čtvrtá platební karta kombinovaná se značkou určitého partnera. O platební karty provázané s mobilními operátory zaznamenává MasterCard od spotřebitelů ve východní Evropě silný zájem. MasterCard spolupracuje s mobilními operátory po celé Evropě a má vedoucí postavení v této oblasti.

Kontakt
Kreditka.cz
MasterCard International spravuje komplexní portfolio známých a široce přijímaných značek platebních karet MasterCard, MasterCard Electronic a Maestro.
Národní 41
11000, Praha 1
Telefon: 800221241
E-mail: kreditnikarta@gmail.com
http://www.kreditka.cz/Kontaktní manažer: Jiřina Součková
Email: kreditnikarta@gmail.com

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, tiskové konference, komunikace s novináři, PR články

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz