MMD představuje „zelený“ monitor 272B1G: komfortní, produktivní a mimořádně šetrný

Praha, 16. června 2020 – MMD, přední specialista a licenční partner monitorů Philips, uvádí na trh nový Full HD monitor Philips 272B1G. Navržený pro optimální pohodlí a produktivitu, ale zároveň mimořádně ohleduplný k životnímu prostředí. Tento 27" (68,6 cm) LCD monitor navazuje na loňský oceňovaný „nejzelenější“ model Philips 241B7QGJ a dále vylepšuje jeho ekologické vlastnosti.

Nejnovější model nabízí profesionálům celou řadu inovativních nástrojů pro zvýšení výkonu při práci, ale zároveň respektuje životní prostředí. Philips 272B1G přináší výraznou úsporu energie a umožňuje vysokou produktivitu díky celé řadě výkonných a inteligentních ergonomických funkcí, včetně technologie IPS, režimu LowBlue či Smart Ergo Base. Zároveň splňuje nejnovější standardy energetické účinnosti, což nejlépe dokládá certifikace Energy Star 8.0.

Monitor Philips 272B1G je navržen tak, aby měl co nejmenší dopad na životní prostředí. V souladu se standardy RoHS je tento ekologický monitor zcela prostý látek jako je olovo, rtuť nebo PVC/BFR. Kromě toho jsou všechny plastové části krytu, kovové díly i obalové materiály 100% recyklovatelné.

Zelená je správná cesta

Mezi technologiemi, které pomáhají Philips 272B1G dosáhnout nejvyšší energetické třídy a současně udržet špičkový výkon, patří například PowerSensor detekující nepřítomnost uživatele pomocí neškodných infračervených signálů. Díky tomu je monitor schopný automaticky snížit jas monitoru, ve chvíli, kdy u něj nikdo nesedí - a ušetřit tak až 70 procent nákladů na energii. Vedle toho je také vybaven technologií LightSensor, jež upravuje jas obrazu v závislosti na světelných podmínkách v místnosti. Nebo možností nulové spotřeby energie po stisku tlačítka Zero Power na zadní straně monitoru.

Ale to není všechno. Díky novému energeticky úspornému prvku používá Philips 272B1G novou technologii podsvícení LED, která udržuje jas a barvy pomocí výrazně nižší energie. Tím model dosahuje energetické třídy A++.

Philips 272B1G je vybaven rozlišovacím panelem Full HD 1920 x 1080 a technologií IPS, která nabízí mimořádně živé a ostré snímky, které si můžete vychutnat téměř z jakéhokoli úhlu. IPS panely jsou také skvělou volbou pro profesionály, kteří požadují přesnost barev a konzistentní jas za všech okolností. Adaptivní synchronizace navíc zaručuje plynulou kvalitu videa.

S tak širokou škálou funkcí získávají profesionálové robustního, efektivního a mimořádně výkonného společníka, který přesně odpovídá potřebám dnešní flexibilní doby.

A na závěr ještě jeden tip navíc: s monitorem Philips 272B1G odpadá obava z únavy očí. Režim LowBlue a technologie Flicker Free omezují blikání monitoru a jsou šetrné k vašemu zraku. Plně nastavitelná základna SmartErgo pak umožňuje uživatelům umístit monitor do optimální polohy přesně podle potřeb uživatele, což pomáhá zmírnit fyzické namáhání při dlouhém pracovním dni.

Monitor Philips 272B1G je k dispozici od června 2020 za doporučenou koncovou cenu 6145 Kč (229 Eur).

Více informací o monitorech Philips: https://www.philips.cz/c-m-so/monitory

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená roku 2009 na základě licenční smlouvy mezi společnostmi Philips a TPV. Společnost MMD je 100% ve vlastnictví koncernu TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips na světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její hlavní sídlo je na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze. Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi hlavními IT distributory a prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí také na Tchaj-wanu. www.mmd-p.com.

Kontakt
Aetna, spol. s r.o.
Komunikační agentura
Hlinky 162/92
60300, Brno
Telefon: +420 511 114 711
E-mail: hadra@aetna.czKontaktní manažer: Marek Hadra
Email: hadra@aetna.cz

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání

Přihlášení
Novináři
Firmy

Kategorie
Automobilový průmysl
Banky, fondy, pojišťovny
Bižuterie, sklo, keramika
Cestovní ruch
Církev a náboženství
Daně a makroekonomika
Doprava, přeprava, skladování
Drogistické zboží
Dřevařský, papírenský průmysl
Ekologie a životní prostředí
Ekonomika
Elektrotechnický průmysl
Energetika
Erotický průmysl
Finance, burzy, obchod
Chemický průmysl
Informační technologie
Komunikační technika
Kosmetika a kadeřnictví
Kultura, umění
Kurýrní služby, zasilatelství
Letectví
Média a reklama
Móda a životní styl
Nábytek
Nadace, charitativní a humanitární organizace
Nemovitosti
Počítače a software
Policie, armáda
Politika, diplomacie
Potravinářský průmysl
Právní služby
Společnost
Sport
Stavební průmysl, architektura
Strojírenský průmysl
Školství, vzdělávání a věda
Technika, audio, video, foto
Textilní průmysl, oděvní a koedělný průmysl
Těžba a zpracování nerostů, hutnictví
Zábava a volný čas
Zahraniční politika, Evropská unie
Zaměstnání a kariéra
Zdraví, zdravotnictví a léčiva
Zemědělství
Ženské záležitosti


PressOnLine.cz

Portál pro publikování tiskových zpráv, PR článků

tiskové informace, tiskové zprávy, tiskové konference, komunikace s novináři, PR články

PressOnLine.cz


Provozovatel: Michal Šviga
E-mail: michal@sviga.cz