Veřejná sekce

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání
Vložení zprávy

Firmy
Přehled

Registrovaní uživatelé
Novináři
Firmy


Vložení tiskové zprávy
Zasílání zpráv e-mailem

Kontakty
 

Přestože je venku zima, v ROYAL BAY® se běhá prima!

Nenechte se zahanbit ani v zimě a běhejte ve zbrusu nových kompresních podkolenkách ROYAL BAY® Thermo, díky kterým se budete cítit jako v bavlnce i v nižších zimních teplotách. ROYAL BAY® Thermo jsou dostupné ve 3 barevných variantách a doplňují tak v současné době na trhu nabízené produkty řady ROYAL BAY® Classic, ROYAL BAY® Neon a ROYAL BAY® Relax.

Proč právě ROYAL BAY Thermo?
I naše nové kompresní produkty ROYAL BAY® Thermo se vyznačují odstupňovanou, sportovní kompresí. Jsou vyrobeny z unikátního funkčního materiálu Thermolite®, který umožňuje zateplení problematických částí nohou - palců, pat, kotníků a holení; a zlepšuje odvod vlhkosti od pokožky. Samozřejmostí je rozlišení podkolenky pro pravou a levou nohu a u každé velikosti chodidla také možnost z výběru 2 velikostí obvodu lýtka.
Stejně jako u ostatních řad ROYAL BAY® dochází i u podkolenek Thermo při běhu k permanentní masáži chodidel pomocí vypleteného vzoru pneumatiky. Podkolenky Thermo jsou vyráběny s antimikrobiální úpravou Sanitized® Silver a úpravou Deosoft, která pomáhá odvodu vlhkosti od těla. Vybrat si můžete ze tří barevných kombinací – červená, modrá a šedá.

Buďte před svými soupeři o krok napřed i v zimě! Neváhejte, pořiďte si ROYAL BAY® Thermo a zahřejte své nohy při zimních trénincích.


www.royalbay.eu

Kontakt
ARIES, a.s.
Přední český výrobce zdravotních a sportovních kompresních výrobků a punčochového zboží
Studenec u Horek 309
51233, Studenec
Telefon: +420 481 595 111
E-mail: info@aries.eu
Internet: http://www.aries.eu

Kontaktní manažer: Lenka Fejfarová
Email: fejfarova@aries.eu
Telefon:
Fax: