Veřejná sekce

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání
Vložení zprávy

Firmy
Přehled

Registrovaní uživatelé
Novináři
Firmy


Vložení tiskové zprávy
Zasílání zpráv e-mailem

Kontakty
 

Ať je to v létě ten správný Relax!

O prázdninách chceme všichni RELAXovat. A to nejen při sportu, ale i po něm a také občas i bez něho. Firma ARIES uvádí na trh nové kompresní podkolenky ROYAL BAY Relax.

Firma ARIES uvádí na trh nové kompresní podkolenky ROYAL BAY Relax. Obléknete je především po sportovním výkonu nebo při cestování. Podkolenky jsou vyrobeny z příjemné bio bavlny, a tak budou vaše nožky vitální a doslova jako v bavlnce.

Firma Aries už je na trhu více než 20 let a můžete znát její punčochové výrobky v řadě Comfort nebo Medico. Zatímco řada Medico se zaměřuje na zdravotní kompresivní punčochy pro léčbu nebo prevenci křečových žil, řada Comfort je určená pro každodenní nošení, navíc však obsahuje zdravotní a kosmetické benefity.

Proč ROYAL BAY a proč komprese?
ROYAL BAY je nová značka na poli sportovních kompresních doplňků. Je určena všem aktivním sportovcům, kteří chtějí zvýšit svůj sportovní výkon a urychlit dobu regenerace po něm. Komprese působí na lýtkovém svalu, kde zabraňuje otřesům, a předchází tak drobným poraněním lýtkového svalu. Zvyšuje cirkulaci krve a urychluje odplavování kyseliny mléčné ze svalu, která způsobuje svalovou bolest hlavně po výkonu. Doporučuje se tedy nechat si podkolenky i nějakou dobu po sportovním výkonu. Typicky jsou podkolenky určeny pro běžce, cyklisty, in-linisty a další sportovce.
Dopřejte svým nohám vitalitu a svěžest!

Novinkou značky jsou podkolenky ROYAL BAY Relax, které mají nižší kompresi než řady ROYAL BAY Classic a ROYAL BAY Neon. Natáhnete si je především po sprše po sportu nebo při cestování za svým oblíbeným sportem či na dovolenou. Ale nejenom tehdy. Kompresní podkolenky zabraňují otokům nohou a také jejich únavě. Svým designem jsou velmi jednoduché, přesně tak, aby byly ideální pro každodenní civilní nošení. Tak jako u ostatních řad ROYAL BAY obsahuje podkolenka tlumič otřesů v lýtkové části, na chodidle pak vzorek pneumatiky, který zajišťuje jednak větrání chodidla a jednak chodidlo jemně masíruje. Jak již bylo řečeno v úvodu, podkolenky jsou vyrobeny z bio bavlny, a tak se velmi příjemně nosí. Antimikrobiální úprava v podobě iontů stříbra už je u všech produktů firmy Aries samozřejmostí. Dostupné jsou v bílé a černé barvě.

Dopřejte Relax svým nožkám nejenom v létě, ale po celý rok! A pokud jste sportovkyně, mrkněte také třeba na Neonky.

www.royalbay.eu

Info a foto: http://www.aries.eu/pro-media.html


Kontakt
ARIES, a.s.
Přední český výrobce zdravotních a sportovních kompresních výrobků a punčochového zboží
Studenec u Horek 309
51233, Studenec
Telefon: +420 481 595 111
E-mail: info@aries.eu
Internet: http://www.aries.eu

Kontaktní manažer: Lenka Fejfarová
Email: fejfarova@aries.eu
Telefon:
Fax: