Veřejná sekce

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání
Vložení zprávy

Firmy
Přehled

Registrovaní uživatelé
Novináři
Firmy


Vložení tiskové zprávy
Zasílání zpráv e-mailem

Kontakty
 

Novinka pro pacienty s citlivou pokožkou

Společnost Aries, tradiční výrobce zdravotních kompresivních punčoch, přichází na trh s novinkou! Svou rozsáhlou řadu výrobků Avicenum 360 rozšiřuje o nový typ výrobku. Nového sourozence dostává série Avicenum 360 Cotton, ve které přibydou stehenní punčochy s lemem a švýcarským stříbrem Sanitized® Silver.

Zdravotní punčochy Avicenum 360 Cotton s vysokým 60% podílem bavlny jsou vhodné zejména pro pacienty s citlivou pokožkou. Bavlna použitá pro výrobu je v kvalitě BIO, což zaručuje její šetrnost k citlivé pokožce, vyšší stupeň prodyšnosti, jemnější omak a delší trvanlivost výrobku. Nutno podotknout, že i přes vysoký obsah bavlny výrobek díky technologickému výrobnímu zpracování na noze výborně drží a nepovoluje. Dalšími komponenty materiálového složení jsou příjemné mikrovlákno (5 %) a dvojitě ovíjená Lycra® (35 %), která zvyšuje díky dvojímu ovinutí komfort nošení, neboť zabraňuje přímému styku elastanu s pokožkou.

Sanitized® Silver je špičková antimikrobiální úprava od renomované švýcarské společnosti Sanitized®. Vyniká svou stálostí, naprostou nezávadností a vysokou účinností. Pracuje na bázi iontů stříbra, které spolehlivě účinkují proti širokému spektru mikroorganismů.

Tato novinka se vyrábí ve variantě s lemem se silikonovými puntíky pro dobrou přilnavost k noze. Lem je také vyhledávanou variantou výrobku pacienty s velice citlivou pokožkou, ta reaguje na dotyk se rozloženými silikonovými puntíky lépe než silikonové pásky u varianty s krajkou. Aries se navíc může pochlubit nejširším lemem na trhu.

Pro správnou funkci výrobku je třeba správně zvolit velikost punčochy. K tomu Vám napomůže velikostní tabulka výrobce, ve které naleznete jednak body, v nichž je třeba končetinu změřit, ale také konkrétní obvodové a délkové rozměry.

Tento výrobek Aries vyvinul na přání pacientů s citlivou pokožkou a na přání pacientů mužů, kterým se tak rozšířila nabídka výrobků s jimi preferovaným lemem.


Stejně jako ostatní výrobky je výrobek na základě lékařského předpisu:

- kód VZP: 0161111
- jednou za půl roku hrazen z prostředků zdravotního pojištění s doplatkem pacienta ve výši Kč 48,- .

Pro bližší informace se obracejte na bezplatnou zákaznickou linku 800 111 595 nebo využijte email: info@aries.eu.

Kontakt
ARIES, a.s.
Přední český výrobce zdravotních, módních a sportovních kompresních výrobků
Studenec u Horek 309
51233, Studenec
Telefon: +420 481 595 111
E-mail: info@aries.eu
Internet: http://www.aries.eu

Kontaktní manažer: Lenka Fejfarová
Email: fejfarova@aries.eu
Telefon:
Fax:


Avicenum 360 - kompresivní stehenní punčochy s bavlnou a stříbrem