Veřejná sekce

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání
Vložení zprávy

Firmy
Přehled

Registrovaní uživatelé
Novináři
Firmy


Vložení tiskové zprávy
Zasílání zpráv e-mailem

Kontakty
 

Na lehké noze ve funkčních podkolenkách!

Trápí Vás žilní nedostatečnost, lymfatické potíže či otoky nohou? Nohy nás doslova a do písmene vedou celým životem, měli bychom se tedy o jejich dobrou kondici dobře starat a věnovat jim dostatečnou péči. Český výrobce Aries přichází na trh s novinkou ve svém sortimentu, vedle sortimentu kompresivních výrobků Avicenum 360 a ponožek pro diabetiky Avicenum DiaFit, představuje bavlněné kompresivní podkolenky Avicenum 310.

Tyto podkolenky jsou skvělým pomocníkem při léčbě výše uvedených potíží, jsou ale také vhodné pro sportování, obzvláště pro běh či cyklistiku. Při sportovním výkonu mohou kompresivní podkolenky snížit únavu zmenšením otřesů při běhu a zmenšením pozátěžových otoků. Zlepšení prokrvení a s tím související zásobení kyslíkem je dalším z benefitů při použití při sportu. Velmi vyhledávaným zbožím jsou podkolenky u zdravotního personálu, kadeřnic, prodavaček, barmanek a jiných profesí, kde jsou lidé nuceni trávit většinu pracovní doby na nohou. Nesmíme opomenout ani cestování, kde Avicenum 310 působí jako účinná prevence vzniku cestovní trombózy při dlouhých letech či cestách. Mnohočetné využití dělá z podkolenek Avicenum 310 multifunkční výrobek, který si díky unisexovému žebrovanému designu získá oblibu jak u žen, tak u mužů.

Avicenum 310 jsou obohaceny o ionty antimikrobiálního stříbra Sanitized® Silver (švýcarská formulka), díky kterým se zabraňuje množení mikroorganismů a vzniku nepříjemných pachů. Speciální, rovněž švýcarská, úprava DeoSoft navíc zabezpečuje odvod potu od těla, proto Vaše nohy budou stále v suchu. Pro výrobu této novinky se používá 100% BIO bavlna, která je šetrnější k citlivé pokožce a je jemnější na omak. Věříme, že Avicenum 310 se stanou Vaší oblíbenou volbou!


Cena 251 Kč. V prodeji od září 2012. Pro více informací se obracejte na bezplatnou telefonní linku 800 111 595 nebo na www.aries.eu.

Kontakt
ARIES, a.s.
Přední český výrobce zdravotních a sportovních kompresních výrobků a punčochového zboží
Studenec u Horek 309
51233, Studenec
Telefon: +420 481 595 111
E-mail: info@aries.eu
Internet: http://www.aries.eu

Kontaktní manažer: Lenka Fejfarová
Email: fejfarova@aries.eu
Telefon:
Fax: