Veřejná sekce

Tiskové zprávy
Přehled zpráv
Vyhledávání
Vložení zprávy

Firmy
Přehled

Registrovaní uživatelé
Novináři
Firmy


Vložení tiskové zprávy
Zasílání zpráv e-mailem

Kontakty
 

Podpořte i Vy charitativní organizaci Time4Sharing.org

Time4Sharing.org je mezinárodní charitativní organizace, kterou založil Mike Tolan, majitel cestovního klubu Platinum International, společně se svou ženou Viviane. Tato organizace za pomoci zaměstnanců Platinum International uspořádala mnohé dobročinné akce a dětské dny na Maltě, Slovensku a v neposlední řadě v České republice. Kromě Platinum International podporují tyto akce i World Class Vacation Club, Rediscover Malta, Tumas Group a mnoho dalších, kterým patří poděkování za to, že umožnili uskutečnění mnoha vydařených dětských dnů.


"Jsme mezinárodní, dynamicky se rozvíjející hnutí, které rozdává více radost než hmotné dary," vysvětluje Viviane Boulos Tolan, spoluzakladatelka Time4Sharing.org. Tato celosvětová organizace se rozvíjí zejména díky pochopení a podpoře zaměstnanců Platinum International, kteří se jako dobrovolníci věnují akcím pro děti z dětských domovů či finančně podporují tyto akce.


Time4Sharing.org často spolupracuje s jinými charitami a organizacemi jako např. UNICEF, The United Nations Children’s Fund, Christel Haus a International Olympic Committee’s Special Olympics.


Mike Tolan a jeho společnost Platinum International vždy uvítají nové nápady, dobrovolníky a sponzory, s jejichž pomocí bude moci Time4Sharing.org přinášet ještě více radosti těmto dětem. Existuje několik způsobů, jak můžete pomoci i Vy:


1. Práce dobrovolníků

2. Uspořádat svou vlastní akci

3. Upozornit na nás svého zaměstnavatele


Práce dobrovolníků


Time4Sharing.org uspořádala již desítky dětských dnů právě díky podpoře dobrovolníků z celého světa. S jejich pomocí byly zorganizovány akce pro více než 6 000 dětí v 15 zemích světa. Pokud se rozhodnete věnovat trochu času dětem bez domova, rozhodně vnesete do jejich života nové světlo.


Uspořádání své vlastní akce


Uspořádejte společně s námi dětský den! Napište nám nějaké informace o Vaší firmě či organizaci a Vašich představách o podobě akce. Můžete buď finančně zaštítit celou akci nebo přispět společně s dalšími sponzory k nezapomenutelnému dětskému dnu. Jistě Vám udělá radost, pokud dokážete předat trochu radosti těmto dětem.


Vaše firma se tak stane sponzorem dětského dne Time4Sharing.org a obdrží Čestný certifikát jako poděkování za projevenou podporu.


Upozornění Vašeho zaměstnavatele


Dětské dny přinesou nejen mnoho radosti těmto dětem, ale i výhody pro firmy, které se ať již finančně nebo organizačně zapojí do jejich pořádání. Time4Sharing.org garantuje velkou mediální publicitu akce a tím i Vaše zviditelnění jakožto sponzora.


Pro více informací navštivte prosím http://www.time4sharing.org.
--


Autor je provozovatelem webu Web Hosting Reviews ( http://webhostingtoplist.com ), přehledu největších zahraničních firem nabízejících web hosting.

Kontakt
Platinum International
Platinum International - mezinárodní cestovní klub
Ohradní 65
14000, Praha 4
Telefon: 261 062 430
E-mail: platinum-international@az.co.cz
Internet: http://az.co.cz/platinum-international

Kontaktní manažer: Kamila Veselá
Email: platinum-international@az.co.cz
Telefon:
Fax: